Prodej domu Čimice –

Praha 8

Plánujete prodat dům v pražských Čimicích? Jmenuji se Pavel Pekárek a jako realitní makléř s dlouholetými zkušenostmi v Praze 8 vám pomohu nemovitost nabídnout tak, aby zaujala ty správné zájemce a prodala se za férovou cenu. Vím, jak se v Čimicích trh vyvíjí, jaké domy se tu prodávají a jak správně nastavit strategii, která bude fungovat. Dám do toho maximum – jako by šlo o můj vlastní dům.

Nechávám za sebe mluvit výsledky

0

let zkušeností

0 %

spokojených klientů

0 +

realizovaných obchodů

Co vám mohu v Čimicích nabídnout?

Pomohu vám s celým procesem prodeje, od prvotní konzultace přes přípravu nemovitosti až po úspěšně uzavřenou smlouvu.

  • Stanovení správné ceny: Prodej domu začíná důkladnou analýzou lokality, konkurence i technického stavu domu.
  • Profesionální prezentace: Fotky, video, 3D půdorys, dron i texty – vše připravuji na míru, aby dům zaujal ihned po zveřejnění.
  • Home staging a úpravy: I drobná změna může ovlivnit první dojem. Pomohu s přípravou interiéru i exteriéru.
  • Efektivní inzerce: Využívám realitní servery, sociální sítě i svou síť kontaktů. Cíleně oslovím zájemce, kteří hledají právě dům v Čimicích.
  • Kompletní servis: Postarám se o smlouvy, úschovu kupní ceny, předání nemovitosti i komunikaci s advokátem.

Proč spolupracovat právě se mnou?

✔️ Čimice znám z praxe – sleduji vývoj cen, typy nemovitostí i to, co zájemci nejčastěji hledají.

✔️ Mám 15 let zkušeností a osobní přístup – každou nemovitost řeším individuálně.

✔️ Prezentace, která funguje – včetně moderních technologií a cílené propagace.

✔️ Komplexní a bezstarostný servis – vy se nemusíte o nic starat.

Jak to probíhá?

Sejdeme se na místě, projdeme nemovitost, řeknete mi své představy – a já navrhnu strategii, která bude dávat smysl. Vše vám srozumitelně vysvětlím a zařídím, aby prodej probíhal hladce a s co nejlepším výsledkem.

Chcete prodat dům v Čimicích?

Ozvěte se mi. Nezávazně se potkáme, podívám se na váš dům a společně najdeme to nejlepší řešení.

Jste připraveni spolupracovat? Tak se pojďme potkat!

Svěřit někomu prodej nebo pronájem nemovitosti je obrovské rozhodnutí. Pojďme probrat vaši představu osobně a třeba z toho bude skvělá spolupráce.